Pirmoji treniruotė

Nieko nėra sunkiau, kaip eiti į nežinomą ir į nepažįstamą vietą. Bet Jūs tvirtai nusprendėte, kad norite keisti ir išbandyti save! Tai pirmas žingsnis, su kuriuo mes Jus sveikiname.
Tad, nedvejokite ir eikite pirmyn.
Ateidami pas mus atsineškite lengvą sportinę aprangą, higienos reikmenis bei dušo šlepetes.
Ateikite į treniruotę anksčiau, prieš 15 – 20 minučių. Instruktorius Jus supažindins su tvarka praktikos metu.

Pirmos treniruotės metu instruktorius supažindins su aprangos etiketu, teisingu kardo laikymu ir stovėsena.

Įėjus į sporto salę nusilenkite dodžo – kovos dvasiai, vietai kurioje vyks kendo praktika. Taip pat linktelėkite salėje esantiems kendokom – žmonėm užsiiminėjantiems kendo. Instruktorius paduos Jums kardą – šinai ir jis arba vyresnis kendoka paaiškins Jums kardo laikymo ir stovėsenos pagrindus. Tuomet ieškokite vietos eilės gale, stebėkite ir dalyvaukite veiksmuose užsiėmimų salėje.

Jei nesigaus teisingai atlikti instruktoriaus padiktuotų užduočių, nenusiminkite. Susikaupkite ir dar atkakliau siekite savo tikslo – kiekvieną užduotį padaryti geriausiai. Pastangos niekada nenueina veltui.

Jei nesupratote užduoties, iš karto klausimų neuždavinėkite: visi klausimai instruktoriui pateikiami po praktikos. Sekite savo vyresnių draugų pavyzdžiu ir stenkitės daryti geriau už juos. Jei instruktorius matys, kad tikrai stengiatės, bet kyla keblumų atliekant užduotį, jis prieis prie Jūsų ir patars kaip galima būtų panaikinti susidariusias kliūtis.

Traumos

– Neteisingas kardo laikymas – Jūsų delnuose paliks nutrintas vietas.
– Neteisinga stovėsena ir judėjimas – Jūsų pėdose nutrintas pagalvėles.
– Kiekviena tokia trauma, tik primena, kad reikia įsiklausyti į instruktoriaus patarimus.

Registracija

Miestas:

Vardas, pavardė:

Amžius:

E-paštas:

Tel. numeris:

* pirmoji Kendo praktika tik ribotam dalyvių skaičiui.Su užsiregistravusiais žmonėmis susisieksime elektroninio pašto pagalba arba telefono skambučiu.

Be Sociable, Share!