Kovos menų bendruomenė Kaune surengė festivalį

   Paskelbė:

Festivalyje dalyvavo klubai iš Kauno ir Vilniaus, tai Baltijos „Wing Tsun Kung Fu“ asociacija, Kauno apskrities Rytų kovos menų klubas „Dao”, „Kyumeikan kendo“ mokykla, „Wudang Tao“ Rytų kultūros studija ir „Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“. Buvo suorganizuotos parodomosios treniruotės vaikams ir jaunimui. Vakarinėje dalyje pažintinė programa suaugusiems. Renginio tikslas – leisti susipažinti su kovos menais iš arčiau, praskleisti paslapties šydą.
“Šį penktadienį vienai dienai buvo galima nusikelti i rytus. Japonų ir kinų kultūra buvo perteikta per kovos menus. Tai ne tik prapletė akiratį, bet ir suteikė energijos, įkvėpė tobulėti visose gyvenimo srityse, – sakė Evaldas Miliauskas Baltijos „Wing Tsun Kung Fu“ asociacijos instruktorius.
“Labai džiugu, kad pagaliau Kaune atsirado tokia iniciatyva, kuri subūrė skirtingų kovos menų mokyklų. Kiekvienas iš dalyvavusių pristatė savo stilių bei turėjo galimybę pabendrauti su savo bendraminčiais. Žiūrovams tai buvo labai įvairiapusis renginys kur kiekvienas žiurovas galėjo rasti ką nors sau artimo”, – kalbėjo Dainius Libnickas Kauno apskrities Rytų kovos menų klubo „Dao” vadovas.
“Penktadienio renginys suteikė gerų emocijų. Retai kada tenka pamatyti tiek kovos stilių vienoje vietoje. Buvo galima pamatyti, kokia plati Azijos kovos menų įvairovė. Smagu buvo pabūti bendraminčių rate ir tikimės, kad renginys taps Kauno tradicija vykstanti kiekvienais metais”, pasakė Aidas Žilinskas „Wudang Tao“ Rytų kultūros studijos vadovas.
Artimiausias renginys – Azijos savaitė Kaune, vyksianti spalio antroje pusėje

Kovos menų festivalis

Be Sociable, Share!