Č. Sugiharos vaikų kendo turnyro rezultatai

   Paskelbė:

Kovo 16 dieną įvyko 4 – tasis Č. Sugiharos vaikų kendo turnyras. Savo jėgas išbandyti Į Kauną susirinko jaunieji kendokos iš Belgijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Trijose amžiaus kategorijose kovotojai siekė iškovoti pergales technikos bei „šiai“ rungtyse taip pat būti apdovanotais už parodytą kovos dvasią.
Turnyrą savo atvykimu pagerbė Japonijos ambasados antrasis sekretorius ponas Masaru Aniya.
Dėkojame rėmėjams: Č. Sugiharos fondui „Diplomatai už gyvybė“, Šimonių šeimai, UAB „Delektra“, kompanijai „Xplicity“, Kęstučiui Triponiui ir Stanislovaičių šeimai.

6 – 9 amžiaus kategorijoje, technikos rungtyje nugalėjo:
1 vieta – Mikolaj Lyzwinski (Lenkija)
2 vieta – Natas Noreika (Lietuva)
3 vieta – Rodion Kindziulis (Latvija)
3 vieta – Dovydas Fergelis (Lietuva)
Šioje amžiaus kategorijoje ir rungtyje už parodytą kovos dvasią susitikimų metu apdovanotas Dovydas Fergelis, o specialiu Budo24.lt įsteigtu prizu Vytenis Valutkevičius.

10 – 13 metų amžiaus grupės technikos rungtyje nugalėjo:
1 vieta – Alicija Mertuszka (Lenkija)
2 vieta – Jonas Šimonis (Lietuva)
3 vieta – Urtė Makarevičiūtė (Lietuva)
3 vieta – Benediktas Matusevičius (Lietuva)
Už parodytą kovos dvasią susitikimo metu apdovanota Jonė Švagždytė (Lietuva).

14 – 18 metų amžiaus grupės technikos rungties nugalėtojai:
1 vieta – Normantas Stankevičius (Lietuva)
2 vieta – Jokūbas Kaškelis (Lietuva)
3 vieta – Simas Leišys (Lietuva)
3 vieta – Kasparas Bereišius (Lietuva)
Už parodytą kovos dvasią susitikimo metu apdovanotas Kasparas Bereišius (Lietuva).

10 – 13 metų amžiaus grupės „šiai“ rungtyje nugalėjo:
1 vieta – Andrius Stanislovaitis (Lietuva)
2 vieta – Beatričė Šutaitė (Lietuva)
3 vieta – Kasper Lorenc (Lenkija)
3 vieta – Artemii Tolkishevskii (Rusija)
Už parodytą kovos dvasią kovos metu apdovanota Sakura Haeke (Belgija).

14 – 18 metų amžiaus grupės technikos rungties nugalėtojai:
1 vieta – Katažyna Babinska (Lenkija)
2 vieta – Tomasz Boron (Lenkija)
3 vieta – Marcin Głowacz (Lenkija)
3 vieta – Jonas Augutis (Lietuva)
Už parodytą kovos dvasią kovos metu apdovanotas Danielius Bukauskas (Lietuva)
Specialiu Budo24.lt prizu už parodytą kovos dvasią apdovanotos Kataržyna Babinska (Lenkija) ir Amalija Makchtejeva (Lietuva).

Komandiniai susitikimai technikos rungtyje:
1 vieta – komanda „Geltonieji“
Sudėtis: Mikolaj Lyzwinski (Lenkija), Pola Belcerzak (Lenkija), Alicja Mertuszka (Lenkija), Kasparas Bereišius (Lietuva).
2 vieta – komanda „Žalieji“
Sudėtis: Rodion Kindziulis (Latvija), Jonas Šimonis (Lietuva), Urtė Makarevičiūtė (Latvija), Jokūbas Kaškelis (Lietuva).
3 vieta – komanda „Raudonieji“
Sudėtis: Dovydas Fengelis (Lietuva), Nojus Noreika (Lietuva), Jonė Švagždytė (Lietuva), Normantas Stankevičius (Lietuva).
3 vieta – komanda „Violetiniai“
Sudėtis: Simas Leišys (Lietuva), Vytenis Valutkevičius (Lietuva), Marija Barčaitė (Lietuva), Benediktas Matusevičius (Lietuva).
Už parodytą kovos dvasią kovų metu metu apdovanotas Simas Leišys (Lietuva).

„Šiai“ komandiniai susitikimai:

1 vieta – komanda „Baltieji“
Sudėtis: Andrius Stanislovaitis (Lietuva), Beatričė Šutaitė (Lietuva), Amaliya Makhtieva (Lietuva), Danielius Bukauskas (Lietuva), Gustas Motiejūnas (Lietuva).
2 vieta – komanda „Rudieji“
Sudėtis: Igor Bednarek (Lenkija), Jeremiasz Balcerzak (Lenkija), Marcin Glowac (Lenkija), Milosz Polisiakiewicz (Lenkija), Katarzyna Babinska (Lenkija).
3 vieta – komanda „Juodieji“
Sudėtis: Artemii Tolkishevskii (Rusija), Lukas Švagždys (Lietuva), Timur Shaikhullin (Rusija), Semen Nikolaev (Rusija), Michalina Laskowy (Lenkija).
3 vieta – komanda „Mėlynieji“
Sudėtis: Nikita Kindziulis (Latvija), Sakura Haeke (Belgija), Pranas Platelis (Belgija), Kasper Lorenc (Lenkija), Richard Korol (Latvija).
Už parodytą kovos dvasią kovų metu apdovanotas Liudvikas Abraitis (Lietuva).

Be Sociable, Share!